ساخت پازل با پلاگین فتوشاپ AV Bros. Puzzle Pro v3.1

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 30 دی، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
ساخت پازل با پلاگین فتوشاپ AV Bros. Puzzle Pro v3.1

آیا تا به حال به این نکته اندیشیده اید که پازل های رایجی که امروزه در موارد مختلف مشاهده می کنیم چگونه و چطور طراحی می شوند؟ اصلا چه گونه و به چه نرم افزار طراحی و آماده سازی شده و به این شکل به دست ما می رسند؟ این یک طرف قضیه است و طرف دیگر هم وجود نرم افزاری فوق حرفه ای و تقریبا بی نظیر به نام فتوشاپ. در این که فتوشاپ کم نقص ترین نرم افزار ویرایش تصاویر است شکی نیست اما طراحی ساده ترین پازل ها هم در فتوشاپ فوق العاده دشوار است. خود فتوشاپ هم امکاناتی دارد که می توان با استفاده از آن ها کارهای بی نظیری را انجام داد ولی طراحی کارهایی هم مثل این گونه پازل ها سخت بوده و اگر ابزارهایی باشند که در کنار فتوشاپ فعال باشند می توانند کار را ساده کنند.
AV Bros. Puzzle Pro یک پلاگین یا فیلتر فوق العاده کارآمد برای نرم افزار فتوشاپ است. کاربر پس از نصب این نرم افزار گزینه ی جدیدی در نرم افزار فتوشاپ مشاهده خواهد کرد که با استفاده از آن به راحتی می تواند هر پازلی که بخواهد را طراحی نماید. طراحی پازل ها آنقدر آسان خواهد شد که تنها چند کلیک ساده نیاز است تا خروجی جذاب حاصل شود. به راحتی تصاویر پس زمینه در اندازه مورد نظر انتخاب شده و سپس خود نرم افزار هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی پازل ها را به شکل های گوناگون طراحی و آماده ذخیره سازی می نماید.
این پلاگین که از نهایت کیفیت برای این کار بهره می برد با نسخه های مختلف و جدیدترین آن ها یعنی CS5 ، نرم افزار فتوشاپ سازگاری کامل دارد. کار با AV Bros. Puzzle Pro فوق العاده آسان و ساده است به طوری که همه می توانند پازل های اختصاصی برای خود طراحی کنند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار AV Bros. Puzzle Pro v3.1 :
- طراحی پازل های جذاب و اختصاصی
- انتخاب پس زمینه دلخواه برای پازل
- امکان تغییر در شکل تک تک پازل ها
- اعمال اشکال مختلف به صورت اتوماتیک برای پازل اصلی
- استفاده از نهایت کیفیت برای تصاویر
- پنل و صفحه اختصاصی در نرم افزار فتوشاپ
- سازگار با دو پلتفرم 32 و 64 بیت
- سازگار با نسخه های مختلف فتوشاپ
- امکان تغییر اندازه پازل اصلی
- ذخیره سازی با کیفیت و فرمت دلخواه
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.