ســـــال نـــــو مبــــــــــارک!

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 2 فروردین، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
ســـــال نـــــو مبــــــــــارک!


یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الاحسن الحال

هر آغاز پایانی دارد هر پایانی هم آغاز فصل جدیدی است، پایان فصل زمستان آغاز زندگی دوباره طبیعت است و آغاز سال جدید برای ما ایرانیان! با تبریک سال 1390 هجری شمسی به شما عزیزان بهترین ها را در آغازین لحظات این سال برای شما آرزومندیم. خدا را شاکریم که به ما این اجازه را داد تا بازهم بتوانیم زنده شدن طبیعت را ببینیم و تلاش کنیم به آنچه که می خواهیم برسیم، سال 1389 با تمامی پستی و بلندی ها، تلخی و شیرینی ها برای همه ما به پایان رسید و حالا روزهایی جدید پیش روی هریک از ماست، روزهایی که می تواند پیام آور شادی برای هریک از ما باشد، همه ما سعی کنیم در آغازین لحظات سال جدید اولین دعایمان فرج مولا و صاحبمان قطب عالم امکان باشد، با آمدن اوست که همه غم ها به شادی تبدیل خواهد و حالا که علائم ظهور یکی یکی در حال رخ دادن هستند ما هم دعا کنیم تا شاید یکی از آن هایی باشیم که لحظه ظهور را خواهد دید.
اما در سال گذشته روزهای مختلفی برای سایت سپری شد، روزهایی که هم لحظات خوب درش وجود داشت و هم لحظات بد و مشکلات مختلف در سر راه! یکسال سال از راه اندازی انجمن ها گذشت، پروژه های جدید کلید خورد، سرورهای دانلود به روز رسانی شدند، دوستان جدید به ما اضافه شدند و صدها مورد دیگر که هریک در موفقیت سایت سهیم بودند. اما آنچه که مسلم بود با توجه به اهدافی که ما در سال 89 داشتیم توانستیم به موفقیت های نسبی دست پیدا کنیم، پروژه های جدیدی که کلید زدیم هریک تا به حال به جاهای خوبی رسیده اند و به زودی یکی یکی به نمایش در خواهند آمد. مشکلاتی هم سر راه ما بود متاسفانه و متاسفانه کپی برداری هایی  بود که از متن توضیحات صورت گرفت که امیدواریم در سال جدید همه این مشکلات و کپی برداری ها کم و کمتر و در نهایت به صفر برسد. دوستان زیادی هم بودند که در سال 89 کمک های زیادی به ما کردند، مجید عزیز دوست و يار هميشگي آسان دانلود كه همه ما با قلم و نوشته هاي زيباي او آَشنايي كامل داريم، آقاي مهرداد قاسمی برنامه نويس بخش فروشگاه، مدیران انجمن ها، حمید عزیز به خاطر پست های بسیار مفیدش در سایت، مهندس آرش کریمیان و تمامي دوستاني كه در طي يك سال گذشته در كنار ما به فعاليت مشغول بودند نهایت تشکر را داریم. اما در این پست تنها خواستیم تا سال نو را به شما دوستان تبریک گفته و با آرزوی لحظاتی خوش در لحظه لحظه سال 1390 در آغوش گرم خانواده روزهایی سرشار از موفقیت و سربلندی را تجربه کنید.
در لحظات تحویل سال نو ما را هم دعا کنید که محتاج دعای تک تک شما عزیزان هستیم. برای ظهور حضرت حجت (عج) و سلامتی و طول عمر رهبر فرزانه انقلاب و پیروزی کشور عزیزمان ایران در تمامی عرصه ها بسیار دعا کنید.

                  به اميد روزي كه در تقويم بنويسند :: تعطيل :: سالروز ظهور منجي عالم بشريت!
                                                     سرتون سلامت و ايام به كامتان باد!

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.