طراحی بنرهای فلش با نرم افزار EximiousSoft Banner Maker v3.0

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 2 آذر، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
طراحی بنرهای فلش با نرم افزار EximiousSoft Banner Maker v3.0

EximiousSoft Banner Maker یکی از قدرتمندترین نرم افزارهایست که می توان در زمینه بنرهای فلش از آن استفاده کرد ؛ این ابزار مفید که قابلیت طراحی بنرهای تبلیغاتی در اندازه های مختلف ، دکمه های فلش برای سایت ها ، هدر های فلش و دیگر ابزار متحرک تحت وب را دارد با وجود واسط کاربری ساده اش کار طراحی را فوق العاده آسان خواهد کرد. پشتیبانی از تصاویر ، وکتورها ، اشکال و متن ها برای قرار دادن در فلش فایل ها و همچنین بهره گیری از حالت Layering در طراحی ها از جمله خصوصیاتی هستند که در این نرم افزار تعریف شده اند.
پشتیبانی کامل از PNG و فرمت رایج و البته محبوب GIF  و همچنین استفاده از حالت سه بعدی در طراحی ها که نهایت کیفیت و جذابیت را به خروجی اعمال می کند قابلیت های جانبی این ابزار را تشکیل می دهند. حجم بسیار پائین نرم افزار نسبت به قابلیت های کلیدی آن هم نکته بسیار مهم و کلیدی است که به آن باید اهمیت زیادی داد. EximiousSoft Banner Maker آماده دانلود است ؛ هریک از شما کاربران می توانید تنها با دانلود یک فایل کمتر از 5 مگابایتی کار طراحی بنرهای جذاب را به سادگی دنبال کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار EximiousSoft Banner Maker v3.0 :
- امکان بهینه سازی فلش ها
- سازگاری کامل با GIF و PNG
- استفاده از حالت Compose Layer در نرم افزار
- استفاده از تمامی Object های در طراحی فلش
- طراحی بنرهای تبلیغاتی در اندازه های گوناگون
- امکان طراحی هدر های فلش
- قابلیت طراحی منو برای سایت ها
- استفاده آسان از نرم افزار با استفاده از واسط کاربری گرافیکی و محیط طراحی
- قابلیت متحرک سازی فریم به فریم تصاویر
-Undo  و Redo نامحدود
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.