مدیریت برنامه ها با نرم افزار LeaderTask v6.9.6.0

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 24 فروردین، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
مدیریت برنامه ها با نرم افزار LeaderTask v6.9.6.0

برنامه ریزی در هر بخش از زندگی می تواند نتایج بسیار خوبی به همراه داشته باشد. وقتی انسان با برنامه ریزی به کارها می رسد مطمئنا زندگی موفق تری هم خواهد داشت ؛ وقتی کاربری قرار است تا یک سری کارهای از پیش تعیین شده را با رایانه شخصی خود انجام دهد با برنامه ریزی صحیح و مدیریت آن ها می تواند در زمان مورد علاقه تمامی کارها را به سرانجام برساند. به راحتی می توان در ذهن خود کارها را برنامه ریزی و زمان بندی کرد اما استفاده از نرم افزارهایی همچون LeaderTask می تواند بسیار راهگشا تر باشد. این ابزار یک دفترچه یادداشت کاملا حرفه ای با امکانات فراوان برای انجام کارهاست. نرم افزار کامل و غنی که به کاربران این اجازه را می دهد طبق زمان بندی کارهای روزمره خود را دنبال کند ؛ اطلاعات مربوط به دوستان و آشنایان را ذخیره نماید یا طبق زمان تعیین شده با استفاده از به صدا درآمدن زنگ نرم افزار به کار مورد علاقه بپردازد. این ابزار که از محیط کاربر پسندی هم بهره می برد قادر است تا بسیاری از کارها را طبق زمان های تعیین شده از سوی کاربر به صورت اتوماتیک انجام دهد.
بیش از 20 قابلیت اصلی که در کمتر نرم افزار می توان مشاهده کرد در LeaderTask گنجانده شده تا کاربر به واسطه این ابزار بتوانند با برنامه ریزی دقیق و پیشرفته کارهای روزمره خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار LeaderTask v6.9.6.0:
- زمان بندی کارها
- انجام کارهای روزمره طبق دستورات کاربر به صورت خودکار
- مناسب برای انجام پروژه های مختلف
- هشداردهنده موجود در نرم افزار
- ارسال ایمیل های خودکار توسط نرم افزار طبق زمانبندی
- آمار دقیق از کارهای انجام شده در سیستم
- ارائه آمارها به صورت نمودار
- مدیریت ارتباط ها و Contact ها
- انعطاف پذیری بالا و امکان ارتباط با دیگر نرم افزارها
- ایمن بودن اطلاعات در نرم افزار
- قابلیت تنظیم تمامی بخش های نرم افزار
- امکان پرینت کارها ، متن ها ، پیام ها و ...
- تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات به صورت خودکار
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.