مدیریت موزیک ها با نرم افزار Nuclear Coffee My Music Collection v1.0.0.11

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 16 آذر، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
مدیریت موزیک ها با نرم افزار Nuclear Coffee My Music Collection v1.0.0.11

همه ما به موزیک ها علاقه داریم و مطمئنا آهنگ های خاصی هم هستند که برایمان دلنشین تر بوده و سعی می کنیم آن ها را بیشتر گوش دهیم. گاهی تعداد این موزیک ها آنقدر زیاد می شود که مدیریت و نگهداری از آن ها کمی دشوار می شود. برای نگهداری صحیح و مدیریت حرفه ای تر موزیک ها در این مطلب نرم افزاری را معرفی می کنیم که کار را بسیار ساده خواهد کرد. Nuclear Coffee My Music Collection ابزاریست که توانایی های متعددی در زمینه مدیریت و نگهداری از موزیک ها و کلکسیون ها دارد.
این ابزار با ظاهر ساده با ساخت آرشیو از موزیک ها و قرار دادن اطلاعات مربوط به هر آلبوم با کاور مخصوص آن طوری مجموعه ها را مدیریت می کند که اگر هزاران آلبوم هم در هارددیسک کاربر قرار داشته باشد یافتن یک تک آهنگ در میان آن ها به سادگی خوردن یک لیوان آب خواهد بود. این نرم افزار طوری طراحی شده که می توان بانک اطلاعاتی آرشیو ها را ذخیره کرد تا برای دفعات بعدی هم از آن استفاده نمود ؛ قابلیت Export این بانک اطلاعاتی به فرمت های دیگر هم وجود دارد که برای بسیاری از مواقع اهمیت زیادی پیدا می کند. نسخه جدید Nuclear Coffee My Music Collection را آماده کرده ایم تا کاربرانی که به موزیک ها و آرشیو آن ها اهمیت می دهند از آن استفاده کنند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Nuclear Coffee My Music Collection v1.0.0.11 :
- مدیریت حرفه ای موزیک ها
- قابلیت ساخت آرشیو های کامل
- امکان ذخیره سازی اطلاعات مربوط به هر آهنگ یا آلبوم
- قابلیت اضافه کردن تصاویر یا کاور مخصوص به هر آلبوم
- امکان جست و جو در میان آهنگ ها
- امکان ذخیره سازی بانک اطلاعاتی
- قابلیت Export بانک اطلاعاتی به فرمت های دیگر
- حجم بسیار مناسب برای دانلود و مناسب برای تمامی کاربران
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.