مراسم شب سوم محرم 90 - امامزاده علی اکبر چیذر - مداحی حاج محمود کریمی

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 9 آذر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
مراسم شب سوم محرم 90 - امامزاده علی اکبر چیذر - مداحی حاج محمود کریمی

امشب شب دختری است که با گریه هایش ، یزید و یزدیان را رسوا کرد ؛ شب دختر سه ساله ای که در خرابه های شام در مقابل گریه ها و بهانه برای پدر ، سر امام را آوردند ؛ حضرت رقیه (س) دختر کوچک امام حسین بود که در شام پس از درد و دل فراوان با سر پدر در خرابه های شام جان سپرد و به دیدار پدرش در بهشت برین شتافت. دستان کوچک حضرت رقیه حاجات فراوانی داده است ؛ هرکس در دنیا حاجتی دارد ؛ بهترین حاجات فرج امام زمان است که ان شاءالله روزی چشمان ما به جمال مبارک آن حضرت روشن شود. ما را هم در این شب عزیز دعا کنید.

باب الحسین در جنّت
میرزای شیرازی فرمود:
در حدود سی و چند سال قبل ، مشرّف به نجف اشرف شده و پس از زیارت مولا امیرالمومنین علیه السلام روز جمعه ای موفق به زیارت آیت الله العظمی میرزا عبدالهادی شیرازی شدم  ایشان فرمودند: " شبی صحرای قیامت را خواب دیدم که دری به بهشت دارد و علما و فقها و مراجع تقلید در صف طولانی ایستاده و حضرت صادق علیه الصلوة و السلام به حساب آنها رسیده و بهشت می فرستد و من دیدم در اواخر صف هستم تا نوبت به من برسد ، طول می کشد ، نگاه کردم دیدم در دیگری به بهشت باز است که آن را باب الحسین می گویند ؛ ولی آن جا کسی معطّل نمی شود و با خودم گفتم : از این در می روم پس به سوی آن در آمدم و تا خواستم وارد شوم ، دربان گفت : نمی شود این در مخصوص اهل منبر و ذاکرین حضرت ابی عبدالله الحسین علیه السلام است . شما که منبری نیستی پس از خواب بیدار شدم و بنا گذاشتم که هر شب جمعه خودم برای بچه های خود روضه بخوانم.
به نقل از وبلاگ خاکریز عشق

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.