مراسم عصر عاشورا محرم 90 - امامزاده علی اکبر چیذر - مداحی حاج محمود کریمی

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 16 آذر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
مراسم عصر عاشورا محرم 90 - امامزاده علی اکبر چیذر - مداحی حاج محمود کریمی

دردناک ترین روز شیعه فرا رسید. روز عاشورا که برای همیشه تاریخ شیعیان در عزای امام خوبی ها و یاران باوفایش که در صحرای کربلا به شهادت رسیدند خواهند گریست. روزی که جهل و نادانی یک نسل از انسان ها باعث شد تا فرزند رسول خدا به فجیع ترین شکل ممکن به شهادت برسد تا اسلام زنده بماند. لقمه های حرام کار خود را کرد تا جایی که شش ماهه امام هم به شهادت رسید و حالا بعد از 1400 سال بازهم شیعیان و حتی ادیان دیگر در عزای امام حسین عزاداری می کنند. خدا به موسی فرمود اگر هرکس را تو شفاعت کنی خواهم بخشید به جز گروهی از افراد که حتی اگر پیامبر خاتم هم ضمانت آن ها را کند قبول نخواهم کرد و آن ها همان قاتلان حسین (ع) هستند که خودم از آن ها انتقام خواهم گرفت. همانطور که در این ده روز سعی کردیم یا حسین گقتیم سعی کنیم از این به بعد هم علاوه بر یا حسین گفتن با حسین هم باشیم تا برای حکومت عدل امام زمان (عج) آماده شویم. خدا را به سر بریده امام حسین (ع) قسم می دهیم که ظهور امام زمان را نزدیک کند.

شراب هیأت
از مجلس برگشته بود، خسته. به نظر خودش منبر خوبي شده بود. معروف بود و محبوب مردم. نزديك خونه كه رسيد ديد گوشه كوچه چند تا بچه خيمه‌اي زدند، سياه. تا چشمشون به حاج آقا افتاد دويدند جلو. حاج آقا يه روضه برامون مي‌خوني؟
-خسته‌ام
-تو رو خدا، فقط چند دقيقه!
-باشه ولي فقط چند دقيقه!!!
-هوراااااومد تو چادر و يه نگاه كرد، منبري نديد! صندلي هم! گفت: منبر، صندلي، چيزي؟
بچه‌ها گفتند: الان مياريم، چندلحظه بيشتر طول نكشيد كه يه پيت حلبي آوردند.به ناچار رو همون پيت حلبي نشست و مختصر روضه‌اي خوند، اما گريه شديد بچه‌ها يه كمي براش عجيب بود.به محض اينكه روضه تموم شد بچه‌اي با يه سيني چاي وارد خيمه شد. اول جلوي حاج آقا اومد و تعارف كرد. چايي رو كه برداشت با خودش گفت اينها بچه‌اند معلوم نيست ملاحظه نجس و پاكي رو مي‌كنند يا نه!!! و چايي رو طوري كه كسي نفهمه از زير چادر ريخت بيرون. حالا ديگه رسيده بود خونه، آروم آروم خواب بهش غلبه كرد، تو عالم خواب بي‌بي حضرت زهرا رو ديد، اما خانم از دستش ناراحت بود، خانم بهش گفت: چايي رو كه ريختي بيرون خودم برات ريخته بودم.
به نقل از سایت سه نقطه

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.