نرم افزار رایت کاملا رایگان BurnAware Professional 4.5.0

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 13 بهمن، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
نرم افزار رایت کاملا رایگان BurnAware Professional 4.5.0

در ادامه معرفي نرم افزارهاي رايگان امروز قصد داريم تا نرم افزاري را كه در زمينه رايت به شما كمك مي كند معرفي كنيم. اين نرم افزار تحت عنوان BurnAware Professional ارائه شده كه به صورت اجمالي به بررسي آن مي پردازيم و شما را با محيط و توانائيهاي آن آشنا مي كنيم. به اميد آنكه مورد استفاده شما كاربران عزيز قرار بگيرد و رضايت شما را جلب كند.
همانطور كه گفتيم BurnAware Professional يك ابزار رايت كاملا رايگان است كه شما را قادر مي كند تا به وسيله ي آن اقدام به رايت ديسكهاي CD, DVD, Blu-ray كنيد.اين يك برنامه بسيار سبك و ايده آل است كه شما مي توانيد از آن براي ايجاد ديسكهاي فيلم،موسيقي،اطلاعات و غيره استفاده كنيد.رابط كاربري بسيار ساده آن به شما كمك مي كند تا سرعت عمل بيشتري در كارتان داشته باشيد و در ضمن با يك محيط ساده هر كاربر مبتدي را قادر به استفاده از اين برنامه مي كند. شما به راحتي مي توانيد اطلاعات خودتان را رايت كنيد و يا در قالب فايلهاي ايميج ذخيره كنيد. اگر به دنبال يك نرم افزار رايت ساده ودر عين حال همه كاره مي گرديد ما به شما BurnAware Professional را هديه مي كنيم.

قابليتهاي كليدي نرم افزار BurnAware Professional :
- ايجاد اطلاعات و ديسكهاي بوت بر روي ديسكهاي CD/DVD/Blu-ray
- ايجاد ديسكهاي صوتي و MP3 بر روي ديسكهاي CD/DVD/Blu-ray
- ايجاد دي وي دي هاي فيلم
- ايجاد و رايت ديسكهاي بوت و راه انداز
- ايجاد و رايت ديسكهاي تصاوير
- پشتيباني از تمامي رابطهاي سخت افزاري (IDE/SCSI/USB/1394/SATA)
- پشتيباني از سيستمهاي UDF/ISO9660/Joliet
- پشتيباني از سيدي حاوي متن و كاراكترهاي يونيكد
- 100 درصد رايگان
- سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله نسخه محبوب ويندوز 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.