نمایش اطلاعات دقیق نرم افزاری با System Explorer v2.8.0

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 12 اردیبهشت، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
نمایش اطلاعات دقیق نرم افزاری با System Explorer v2.8.0

برای هر کاری نیاز به اطلاعاتی دقیق است ؛ برای کار با رایانه نیاز است که بدانیم سخت افزار و نرم افزار در چه وضعیت قرار دارد ؛ گاهی می خواهیم یک نرم افزار سنگین از نظر پردازشی را مورد استفاده قرار دهیم باید بدانیم آیا بخش های مختلف نرم افزار که در اختیار داریم می تواند جوابگوی نرم افزار ما باشد یا خیر؟ اطلاعات دقیق سیستم را همیشه می توان با نرم افزارهایی که در این زمینه ارائه شده اند بدست آورد. System Explorer نرم افزاریست که تمامی اطلاعات سیستم رایانه ای را به نمایش در خواهد آورد. ریزترین موارد در این ابزار قابل مشاهده خواهد بود ؛ از مشخصات آنچه در حال اجرا هستند گرفته تا اطلاعاتی پیرامون Addone هایی که روی IE فعال هستند همه نمایش داده خواهند شد تا کاربر بتواند با اطلاعاتی دقیقی که پیرامون سیستم خود بدست می آورد به کار و برنامه ریزی روی آن بپردازد.
این ابزار که نمونه ی کاملی از Task Manager ویندوز می باشد Performance یا همان کارآیی سیستم را هم به نمایش در خواهد آورد ؛ نمایش اطلاعاتی پیرامون درایورها ، کانکشن ها ، آنچه در Startup بارگزاری می شوند ، Explorer ویندوز ، نرم افزارهای نصب شده و ده ها قابلیت دیگر در نرم افزار System Explorer گنجانده شده اند تا کاربر به واسطه آن ها بتواند همیشه با اطلاعات دقیقی که بدست می آورد به کار با رایانه خود بپردازد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار System Explorer v2.8.0 :
- نمایش اطلاعات دقیق از پردازش های در حال اجرا در ویندوز
- نمایش اطلاتی پیرامون کارآیی سیستم
- نمایش آنچه مربوط به Explorer ویندوز می شود
- اطلاعات پیرامون درایورها
- نشان دادن تمامی کانکشن های فعال در ویندوز
- نمایش نرم افزارهای نصب شده در سیستم
- رایگان بودن نرم افزار
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.