ویرایش حرفه ای فیلم ها با نرم افزار MAGIX Movie Edit Pro 18 Plus HD

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 9 آذر، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
ویرایش حرفه ای فیلم ها با نرم افزار MAGIX Movie Edit Pro 18 Plus HD

دوربين هاي فيلمبرداري و عكاسي ديجيتالي امروزه به يكي از وسايلي كه در بسياري از منازل نمونه هايي از آن ها يافت مي شود تبديل شده اند. دوربين هايي كه بر خلاف گذشته كه از واسط براي ارتباط با رايانه ها بهره مي بردند امروزه به راحتي و با يك كابل رايج به رايانه هاي شخصي اتصال پيدا كرده و قابليت ارسال و دريافت را به كاربران مي دهند. استفاده از اين دوربين ها بسيار آسان شده است و اين در حالي است كه هميشه خانواده ها سعي مي كنند براي ثبت هرچه زيباتر خاطرات آن ها را كمي هم تدوين و ويرايش كنند تا در آينده و پس از بازنگري خاطرات را زيباتر و جذاب تر مشاهده كنند. نرم افزارهاي متعدد در اين زمينه مي توانند به سادگي كاربران را براي ثبت خاطرات به شكلي زيباتر و جذاب تر كمك نمايند. ابزارهايي كه با قراردادن چند افكت زيبا و كمي هم ويرايش ساده خروجي كار را بسيار زيباتر از ورودي به نمايش در خواهند آورد و در اين ميان نرم افزاري به نام Movie Edit Pro كه محصولي از كمپاني نرم افزار MAGIX است مي تواند بسيار راه گشا باشد. نرم افزاري بسيار قدرتمند و سازگار با انواع دوربين هاي ديجيتالي كه توانايي خلق انواع فيلم ها را به زيباترين شكل ممكن دارد. ابزاري غني از امكانات و افكت هاي صوتي و تصويري كه هريك مي تواند به صورت جداگانه يك نرم افزار باشد ؛ Movie Edit Pro همان نرم افزاريست كه نهايت كيفيت در صدا و تصوير را به كاربران حرفه اي هديه مي دهد ، كاربراني كه به كيفيت خروجي و صداي دالبي اهميت مي دهند مي توانند اين محصول را انتخاب كنند.
ويرايش فيلم ها و يا حتي ساخت آن ها در اين نرم افزار نقش كليدي را ايفا مي كند چراكه كاربران حرفه اي هميشه در انتظار نرم افزارهايي بوده اند كه به وسيله آن ها بتوانند هر بلايي كه مي خواهند برسر يك فيلم درآورند و Movie Edit Pro مي تواند كمك زيادي به آن ها كند. استفاده بسيار آسان از قسمت هاي مختلف نرم افزار نكته ي بسيار مهمي است كه علاوه بر كاربران مبتدي تقريبا اكثر كاربران حرفه اي هم به آن توجه دارند چرا كه گشتن و پيدا كردن يك گزينه در نرم افزار مي تواند بسيار زمان گير باشد. پشتيباني از اكثر دوربين هاي فيلمبرداري كه امروزه با برندهاي مختلف تجاري در بازارها يافت مي شوند نكته مهم ديگر در استفاده از اين ابزار خواهد بود. وجود انواع مختلفي و گسترده اي از افكت ها ، Template ها و Title هاي حرفه اي و زيبا كه اغلب آن ها در ساخت فيلم ها استفاده مي شود به كاربران در زيباتر جلوه دادن كار كمك مي كند. بهينه سازي براي كاهش حجم فايل ها در صدا و تصوير در بسياري از موارد اهميت پيدا مي كند ؛ گاهي لازم است كه فيلم را برروي يك لوح سي دي رايت كنيم و همين جاست كه علاوه بر كيفيت حجم هم اهميت دارد و Movie Edit Pro كمك مي كند تا نهايت كيفيت در كنار حجم مناسب در خروجي حاصل شود.
ذخيره سازي برروي هارد ديسك با فرمت دلخواه و همچنين قابليت تبديل و خروجي گرفتن براي نمايش در انواع سيستم هاي صوتي و تصويري رايج در جهان يكي ديگر از خصوصيات مهم اين ابزار به حساب مي آيد. آپلود مستقيم در سايت هاي به اشتراك گذاري  و رايت برروي انواع سي دي ، دي وي دي و نسل آينده لوح هاي فشرده يعني Blu-ray آخرين قابليت هايي هستند كه در نرم افزار MAGIX Movie Edit Pro به چشم مي آيند.
نسخه ي جديد اين نرم افزار كامل و قدرتمند به تازگي ارائه شده است. كامل ترين نسخه اي كه شركت سازنده توليد مي كند يعني MAGIX Movie Edit Pro Plus HD را مي توانيد به سادگي از سرورهاي آسان دانلود دريافت كرده و براي ثبت هرچه زيباتر خاطرات خود در قالب يك فيلم اقدام كنيد.

قابليت هاي كليدي نرم افزار MAGIX Movie Edit Pro 18 Plus HD v11.0.1.4 :
- سهولت در استفاده از نرم افزار
- واسط كاربري فوق العاده جذاب
- استفاده از نهايت كيفيت در صوت و تصوير
- پشتيباني از صداي دالبي ديجيتال
- سازگاري با انواع دوربين هاي ديجيتالي
- وجود افكت هاي مختلف و زيبا و متعدد
- انواع مختلف از Template ها در طراحي
- قابليت رايت مستقيم برروي انواع سي دي ، دي وي دي و Blu-ray
- قابليت ذخيره سازي با كيفيت و فرمت دلخواه
- پشتيباني از اكثر فرمت هاي رايج
- قابليت هاي لازم براي ويرايش حرفه اي فيلم ها
- امكان آپلود مستقيم برروي سرويس هاي به اشتراك گذاري
- سازگار با انواع موبايل ها ، پليرهاي قابل حمل و فرمت هاي استفاده شده در آن ها
- ساخت فيلم هاي كوتاه و زيبا با استفاده از ابزارهاي موجود در نرم افزار
- بهينه سازي تصاوير و موزيك ها براي كاهش حجم
- قابليت ساخت منوهاي زيبا براي فيلم هاي دي وي دي
- سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.