ویرایش ساده فیلم ها با نرم افزار MAGIX Video easy HD v2.0.1.3

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 27 بهمن، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
ویرایش ساده فیلم ها با نرم افزار MAGIX Video easy HD v2.0.1.3


از سری نرم افزارهای ویرایش فیلم که این بار در ادامه محصولات کمپانی MAGIX به آن اشاره خواهیم کرد MAGIX Video easy HD نام گرفته است. ابزاری حرفه ای که اصلا فلسفه انتشارش ساده بودن کار با آن است. این ابزار به شکلی طراحی شده که همه می توانند از آن بهره ببرند ؛ واسط کاربری به مانند ابزارهای دیگر نیست و کاربر به راحتی می تواند در طول چند دقیقه تمامی بخش های مختلف نرم افزار را زیر و رو کند. این ابزار بهترین گزینه های برای افرادی است که می خواهند اولین گام ها را برای ویرایش فیلم ها بردارند ، به عبارت دیگر MAGIX Video easy HD مناسب برای خانواده هایی است که هرچند اطلاعات زیادی از سیستم های رایانه ای ندارند اما می پسندند که فیلم های خانوادگی گرفته شده با دوربین های دیجیتالی را خودشان ویرایش و تدوین کنند.
البته امکانات نرم افزار به مانند واسط کاربری و نامش آنقدرها هم ساده نیست و تقریبا تمامی امکاناتی که در دیگر نرم افزارها هم یافت می شود در این ابزار گنجانده شده و تنها طرز قرار گرفتن آن ها در نرم افزار کمی متفاوت است. پشتیبانی از تقریبا تمامی فرمت های صوتی و تصویری ، Import از انواع دوربین های دیجیتالی در ورودی ها ، ویرایش انواع ویدئوهای موجود برروی هارددیسک سیستم ، کیفیت فوق العاده هم در زمان ویرایش و هم در زمان گرفتن خروجی ، امکانات تبدیل از انواع مختلف سیستم های ویدئویی نظیر فیلم های VHS ، وجود مجموعه ای از افکت ها  و Transition ها که دستان کاربر را برای جذاب تر کردن خروجی باز تر خواهند کرد ، پیش نمایش لحظه به لحظه از تمامی کارها و در نهایت هم گرفتن خروجی به انتخاب کاربر از جمله خصوصیت هایی هستند که در نسخه ی جدید MAGIX Video easy HD دیده می شوند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار MAGIX Video easy HD v2.0.1.3 :
- سازگاری با فرمت های مختلف صوتی و تصویری
- سازگاری با جدیدترین استاندارد ها و تکنولوژی ها
- UI بسیار ساده نرم افزار برای کاربران تازه کار
- مناسب برای خانواده ها به منظور ویرایش فیلم های خانوادگی
- قابلیت Import از انواع دوربین های دیجیتالی
- امکان تبدیل از انواع فیلم های ویدئویی نظیر VHS
- وجود انواعی از افکت ها و Transition های زیبا و جذاب
- تبدیل به انواع دی وی دی ها و Blu-ray در هنگام گرفتن خروجی
- کیفیت بالا  HD در خروجی
- امکان ویرایش صداها
- پلیرداخلی نرم افزار برای پخش لحظه به لحظه تغییرات
- امکان گرفتن خروجی برای سرویس های آنلاین
- وجود مدل های مختلف از Template ها برای ساخت انواع دی وی دی ها
- فیلم آموزشی موجود در نرم افزار برای تازه کارها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.