پاکسازی سیستم با نرم افزار Giant Disk Cleaner v3.1

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 18 بهمن، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
پاکسازی سیستم با نرم افزار Giant Disk Cleaner v3.1

Giant Disk Cleaner یک نرم افزار ساده اما قدرتمند برای پاکسازی دیسک اصلی سیستم است. نرم افزاری کارآمد که کاربران را قادر می سازد تا با تنها چند کلیک ساده تمامی فایل های اضافی که به دلایل مختلف ایجاد شده و باعث کاهش کارآیی سیستم و البته هارددیسک می شوند را پاکسازی نموده و به عبارتی دیگر سیستم را بهینه کنند. فایل های میانبر ، فایل های تکراری ، فایل های اضافی که حاصل از وبگردی هستند ، فایل های سیستمی که در طول استفاده از ویندوز به صورت خودکار ایجاد شده از مواردی هستند که در مسیر پاکسازی این نرم افزار قرار دارند.
واسط کاربری ساده ای که نرم افزار دارد کار را برای کاربران فوق العاده آسان خواهد کرد ؛ سرعت بالا در اجرا و انجام کارها و همچنین حجم بسیار مناسب سه مورد دیگری هستند که در این ابزار به چشم می خورند. تکنولوژی بسیار جدیدی که در Giant Disk Cleaner استفاده شده قدرت بالایی در شناسایی فایل های تکراری دارد ؛ این تکنولوژی که بسیار پیشرفته هم هست قابلیت جالب دیگری هم به کاربران می دهد و آن هم پاک کردن فایل ها برای همیشه است ؛ یعنی حتی با پیشرفته ترین نرم افزارهای بازیابی هم نمی توان فایل های حذف شده را بازیابی نمود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Giant Disk Cleaner v3.1 :
- واسط کاربری ساده و اما جذاب
- سهولت در استفاده از نرم افزار
- حجم پائین و سرعت بالا در اجرا
- افزایش سرعت و کارآیی سیستم و هارددیسک
- امکان حذف فایل های تکراری از هارددیسک
- پاکسازی سیستم از فایل هایی که در اثر وبگردی ایجاد می شوند.
- پاکسازی سیستم از فایل هایی که به واسطه استفاده از سیستم عامل ایجاد شده اند.
- حذف فایل ها برای همیشه و جلوگیری از بازیابی آن ها
- حذف میانبرهای اضافی از سیستم
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.