پک آموزشی برای نرم افزار فتوشاپ Amazing Learning Adobe Photoshop

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 15 بهمن، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
پک آموزشی برای نرم افزار فتوشاپ  Amazing Learning Adobe PhotoshopKelbyTraining - 6 Amazing DVDs for Learning Adobe Photoshop
Over 20 Hour | English | MOV | 854x480 | AVC 420Kbps | AAC 76.0Kbps | 2.86GB

در این که فتوشاپ کامل ترین نرم افزار برای ویرایش تصاویر است هیچ گونه شکی نیست اما این ابزار که محصول دومین کمپانی بزرگ نرم افزاری جهان است آنقدر پیشرفته است که حرفه ای ترین کاربران هم نمی توانند با تمامی گزینه های این ابزار کار کنند چه برسد به کاربران معمولی و یا حتی مبتدی که به تازگی می خواهند با فتوشاپ آشنا شوند. فتوشاپ همچنین از مدل های نرم افزاری که شرکت های مختلف سالانه گونه های مختلفی از فیلم های آموزشی را برای این نرم افزار ارائه می دهند، درست به مانند مجموعه آفیس ، نسخه های مختلف ویندوز ، سرورها و ... که به صورت معمول کاربران قادر با کار با آن ها نیستند و تنها با آموزش های خاص می توانند به قسمت های مختلف این ابزارها دست پیدا کنند.
پس از این مقدمه چینی ها قصد داریم تا یک پک کامل از آموزش های مربوط به آخرین نسخه از نرم افزار فتوشاپ را در سایت قرار دهیم. این پک آموزشی که به صورت کاملا تصویری و با زبان انگلیسی ارائه شده است محصولی از شرکت بسیار معروف KelbyTraining بوده و با بالاترین کیفیت ممکن ضبط شده است. این پک آموزشی شامل 6 بخش یا 6 دی وی دی است که هر بخش به واسطه موضوع به چند قسمت تقسیم شده است. بسته آموزشی فتوشاپ همچنین به همراه تمامی عکس ها و فایل های اضافی است که استاد راهنما در هنگام آموزش با آن ها کار می کند ؛ نکته بسیار مهم در مورد این پک آموزشی مناسب بودن برای همه کاربران است. کاربران مبتدی می توانند ابتداعا با بخش شروع کار با محیط و بخش های مختلف فتوشاپ آشنا شده و پس از تمرین به کاربری حرفه ای تبدیل شوند. این 6 دی وی دی طوری تنظیم شده اند که کاربران از سطح مبتدی شروع می شوند و در پایان به یک کاربر حرفه ای در زمینه ویرایش عکس ها تبدیل خواهند شد.
اما موجودی های این 6 دی وی دی شامل موارد ذیل است :
Adobe Photoshop for Beginners
Adobe Photoshop Design Effects
Adobe Photoshop Selections and Masks
Adobe Photoshop Power Session
Beauty and Portrait Retouching Kit
Adobe Photoshop Mastering Layers
در این پک در مورد محیط ظاهری ، امکانات برای انتخاب ،  کار با لایه ها ، روتوش تصاویر ، ترکیب بندی رنگ ها ، کار با افکت ها و استفاده از افکت ها در تصاویر ، پنل های جدید نسبت به نسخه های قبلی ، ذخیره سازی و بازگشایی تصاویر ، کیفیت در ذخیره سازی ، هماهنگی با دیگر ابزارهای تولید شده از سوی ادوبی و ... مورد بحث از سوی استادان قرار خواهد گرفت. با این که زبان پک انگلیسی می باشد اما کاربرانی هم که به زبان انگلیسی تسلط کافی ندارند خواهند توانست با کمی حوصله و دقت تمامی زیر و بم های فتوشاپ را فراگیرند.

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.