کشف حقیقتی جدید در بازی FBI Paranormal Case Extended BFG

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 5 فروردین، 1390 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
کشف حقیقتی جدید در بازی FBI Paranormal Case Extended BFG

جدیدترین نمونه از بازی های Hidden Object که FBI Paranormal Case Extended BFG نام دارد به تازگی عرضه شده است. این بازی هم همان سبک نمونه های قبلی را دارد و تنها تفاوتش در داستان بازی است ؛ اینجاست که کاربر باید به نقش اول بازی کمک کند تا به هدف خود یعنی حقیقت گمشده ای که در قالب یک بازی پنهان شده است دست پیدا کند. گرافیک و نمایش تصاویر در این بازی هم به سبک مدل های قبلی بسیار هوشمندانه و زیرکانه طراحی شده است به طوری که به هیچ وجه نمی توان با دقت پائین آنچه در تصاویر مخفی شده اند را پیدا کرد.
مناسب بودن برای سنین مختلف ، موزیک هماهنگ با تصاویر ، مراحل مختلف در Location های مختلف ، زوم دو برابری تصاویر که کمک زیادی به دست یابی به اشیاء گمشده می کند ، مینی مرحله های متعدد ، دو حالت برای انجام بازی که حالت استاندارد و حالت زمان بندی است ، کیفیت بالای تصاویر در این بازی هم از دیگر نکاتی هستند که FBI Paranormal Case Extended BFG را با مدل های قبلی متمایز می کند.

قابلیت های کلیدی بازی FBI Paranormal Case Extended BFG :
- 30 مکان مختلف برای بازی
- وجود مینی مرحله های گوناگون
- امکان انجام بازی برای 3 کاربر مختلف
- دو حالت استاندارد و زمان بندی شده برای بازی
- امکان ثبت آمار به صورت آنلاین
- زوم دو برابری برای یافتن اشیاء گمشده
- کیفیت بالا در تصاویر
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.