یافتن حقیقت ها در بازی Becky Brogan The Mystery of Meane Manor

موضوع: نرم افزار

زمان ارسال: 30 دی، 1389 منبع: AsanDownload.com ادامه (محتوای اصلی)
یافتن حقیقت ها در بازی Becky Brogan The Mystery of Meane Manor

باز هم سعی کردیم با قرار دادن یک بازی جذاب شما کاربران عزیز را سرگرم کنیم. بازی ساده ای که نمونه های گوناگونی از آن را بارها در آسان دانلود معرفی کرده ایم. Becky Brogan: The Mystery of Meane Manor نام همین بازی جذاب و سرگرم کننده است. بازی جالبی که کاربر باید باز هم در هر مرحله به دنبال اجسام گمشده باشد که به صورت کاملا حرفه ای در تصاویر مخفی شده اند. موضوع جالب بازی هم به جذابیت آن کمک می کند چرا که کاربر باید به یک دخترک کمک کند تا پس از یافتن اجسام مورد نیازی که گم کرده به راز و رمز بازی دست پیدا کند.
گرافیک مناسب و موزیک ها جذابی که در طول بازی پخش می شوند هم از نکات جالب توجه بازی است. تفاوت های این بازی با مدل های دیگر در کمک هایی است که بازی می کند ؛ در نمونه های قبل کاربر وقتی برروی دکمه Hint کلیک می کرد خود بازی به صورت کامل محل دقیق جسم گمشده را نشان می داد اما در این بازی کاربر پس از انتخاب Hint با نزدیک شدن به جسم گمشده متوجه تغییر رنگ Hint خواهد شد که برای مثال رنگ سبز نشان دهنده نزدیک شدن کاربر به جسم گمشده است.
Becky Brogan: The Mystery of Meane Manor قابلیت های جالبی دیگری هم دارد ؛ برای نمونه در هر مرحله حیواناتی در تصاویر گنجانده شده اند که کاربر با پیدا کردن آن ها می تواند تعداد Hint ها را افزایش دهد. این بازی هم به مانند مدل های قبلی به یادگیری زبان انگلیسی کمک خواهد کرد چرا که کاربر برای یافتن جسم گمشده باید بداند هر لغت چه معنی و مفهومی دارد.

قابلیت های کلیدی بازی Becky Brogan: The Mystery of Meane Manor :
- مناسب برای سنین مختلف
- گرافیک مناسب و موزیک های دلنشین
- مناسب برای کودکان به سبب طراحی بازی
- داستان قوی و جالب
- طراحی متفاوت برای کمک های بازی
- اعلام پیغام از سوی بازی در صورت کلیک های ممتد
- مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی
- تغییر در محیط بازی در هر مرحله
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.