دانلود کتاب باران عشق

موضوع: کتاب داستان

زمان ارسال: 23 آبان، 1390 منبع: IranMeet.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود کتاب باران عشق

عنوان : کتاب باران عشق
نویسنده : افسانه نادریان
نوع : رمان
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : ۴۷۵
حجم : ۴٫۸۹ مگا بایت
خلاصه داستان :
محبت دختری ساده و بسیار زیبا و خاص با عقایدی مخصوص به خود به تمامی خواستگاران خود جواب رد میدهد و حتی از دانشگاه و رشته مورد علاقه اش ادبیات انصراف میدهد و تنها به عشق عمیق خود نقاشی روی می آورد. او که بسیار گوشه گیر و شدیدا نسبت به جنس مخالف حساس است هیچ دوستی ندارد. محمد برادرش در پی تصمیمش شبی از دوست صمیمیش امیر که روانشناس است و خواهرش غزل دعوت میکند و با آغاز دوستی غزل و محبت زندگی این دو خانواده بهم مرتبط میشود و روحیه همه بنوعی عوض میشود. محبت روز بروز بیشتر با عقاید و سلایق امیر که درست مطابق عقاید اوست خو میگیرد و رفته رفته عاشق او میشود ولی با ازدواج زودهنگام غزل هردو از ترس پاره شدن این رشته آشنایی به تکاپو می افتند اما سوء تفاهمات باعث دور شدن ایندو از هم میشود تا اینکه پای یک نقاش جوان به گالری محبت باز میشود ..
درباره کتاب :
روي نيمكت گوشه حياط نشسته بودم.پرنده خيال را پرواز داده بودم به گذشته كه صداي زنگ در مرا از آن دورها به نيمكت ، پاييز و حال برگرداند.در را خودم باز كردم.هميشه اميدوار بودم پشت در كسي كه آرزوي دوباره ديدنش را داشتم استاده باشد.اين بار هم مثل هميشه انتظار بيهوده اي بود چون پستچي بسته اي را از كيفش بيرون آورد و پرسيد:"منزل آقاي ايزدي؟"وقتي سرم را پايين آوردم دوباره پرسيد:"خانم محبت ايزدي؟"اين بار زبانم از تعجب باز شد و گفتم:"بله ، خودم هستم."بسته را به دستم داد و دفترش را جلويم گشود و گفت:"لطفا اينجا را امضا كنيد."

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.