دانلود کتاب زنگی و مستی

موضوع: کتاب داستان

زمان ارسال: 23 مهر، 1390 منبع: IranMeet.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود کتاب زنگی و مستی

عنوان : کتاب زنگی و مستی
نویسنده : نوشین توفیقی
نوع : رمان
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : ۱۸۸
حجم : ۲٫۵۷ مگا بایت
خلاصه داستان :
ماجرای زندگی دختریست که بعد از فوت پدرش مادرش مجددا ازدواج میکند و دختر روز به روز بیشتر در درس غرق میشد ، ساغر برای ادامه ی تحصیل به یک شهر دیگر می رود و در رشته ی مامایی تحصیل میکند در تمام مدت کارهای عجیب غریب انجام میداد و جنین های مرده را به تنهایی و در اتاقش جراحی میکرد ، آدم منزوی و تنهایی هم بود و دخترهای دیگر ازش دوری میکردند.
ساغر دوره اش را در یک روستا میگذراند و نزد خانواده اش برمیگردد اما به خاطر برخورد بد مادرش از خانه می رود و یه خانه برای خودش اجاره میکند و با قبولی درکنکور مجداد مشغول درس خواندن میشود اما چون نمیتوانست هزینه ی زندگی اش را به خوبی تامین کند صاحبخانه او را به یک مطب شخصی معرفی میکند … کار ساغر در آن مطب سقط جنین است.. .
درباره کتاب :
من هميشه بين خواهرها و برادرهام بين همه ي اقوام مادري و پدري،... و حتي بين همسايه هايي كه بچه هايي داشتند كه محصل بودند و اغلب براي كمك درسي به بچه هاشون به سراغ من مي امدن، به دختري پرتلاش و باهوش معروف بودم... مخصوصا در ايام نوجواني كه هميشه به چيزهاي مهم تر و بالاتر و دست نيافتني تر فكر مي كردم، برعكس بقيه ي همسن و سال ها كه همواره ارزو هاي مسخره و عجيب و غريبي را بيان مي كردند و اغلب با تمسخر و خنده ي من روبرو مي شدند. فكر اين كه نگاه معلم رياضي چه معني مي داد، فكر اين كه معلم ورزشمان كه مرد جواني بود چه طور با سه چهار تا از بچه هاي كلاس سر دوستي رو باز كرده بود، فكر اين كه نسترن و مليحه كه دخترهاي خوشگل كلاس ما بودند، بدنشان از ما كه همسن و سالشان بوديم خيلي زنانه تر بود و با سارافون هاي تنگي كه مي پوشيدند اين زنانگي ها را بيشتر به چشم ديگران نمايان مي ساختند، فكر اين كه رويا و سوري با حركاتي كه مي كنند به فكر رقابت با نسترن و مليحه افتاده اند، جوراب پا نما مي پوشيدند... يواشكي رژ لب مي ماليدند و سعي مي كردند توجه ديگران را به خود جلب كنند.

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.