دانلود کتاب ساغر

موضوع: کتاب داستان

زمان ارسال: 23 آبان، 1390 منبع: IranMeet.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود کتاب ساغر

عنوان : کتاب ساغر
نویسنده : انسیه تاجیک
نوع : رمان
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : ۶۱۴
حجم : ۶٫۲۹ مگا بایت
خلاصه داستان :
داستان زندگی زنی بسیار زیبا و نجیب به نام ساغر است که عروس یک خانواده مرد سالار ِ نابسامان است. این خانواده یک پدر و سه فرزند پسر دارد که هر چهار مرد بسیار بسیار عیاش و خوشگذران و … هستند و اصلاً به زن بها نمی دهند. مادر خانواده، کوکب، بسیار بددهن و ناسازگار است و حسابی از عروس های بینوا کار می کشه و بهشون توهین می کنه و با نیش زبانش حسابی آزارشان می ده. ساغر که همسر فرزند کوچک خانواده، حجت است، رنگ احترام و شوهر و خانواده و … را هرگز به خود ندیده. حجت به این بهانه که ساغر نازاست با یک زن خیابانی به نام ثریا که از او باردار است، ازدواج می کنه و ثریا را نیز به خانه خودشان میاره …
این رمان با همه جزئیاتش ادامه پیدا می کنه تا اینکه سر و کله عبدالله خان، برادر سیمین پیدا می شه … و با یه نگاه دل و دینش رو از دست می ده و عاشق ساغر می شه ….
درباره کتاب :
وا ! به شماها چه؟ » : او مي گفت « پس چرا شوهران ما دنبال اين كارها مي روند » : وقتي اكرم و سيمين اعتراض مي كردند كه زنا رو چه به اين حرفا؟ نونتون كمه، آبتون كمه، چه مرگتونه؟! نشستيد داريد بچه داريتونو مي كنيد ديگه. زن مال خونه ست و مرد مال بيرون! از قديم و نديم همين بوده اگه مردها نرن كاباره، خب بفرماييد كي بايد بره؟ لابد من پيرزن يا شماها! همين آقا تقي هنوزم كه هنوزه از اين كارا مي كنه. من هم چيزي نمي تونم بگم. شماها تازه اول راهيد، غرغر زدناتون رو بذاريد توي كيسه و بندازيد توي آب روان، قدر مردهاتونو بدونيد، كاري نكنيد كه برن و يه زن ديگه بگيرن. اون وقت «! شماها مي مونيد و اين بچه ها
اكرم ساكت مي شد و چيزي نمي گفت ولي سيمين جواب مي داد و كتكش را هم از شوهرش جواد مي خورد. هر سه عروس از دست شوهر و مادر شوهر عذاب مي كشيدند. بخصوص ساغر كه نازا بود و همين امر باعث مي شد كه او را كمتر از يك عروس بدانند.

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.