دانلود کتاب شیدایی

موضوع: کتاب داستان

زمان ارسال: 23 آبان، 1390 منبع: IranMeet.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود کتاب شیدایی

عنوان : کتاب شیدایی
نویسنده : فهیمه رحیمی
نوع : رمان
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : ۳۶۰
حجم : ۴٫۰۶ مگا بایت
درباره کتاب :
يك مرد و يك زن بلند شدند و با هم وارد مطب شدند.از گفتگوي آرام و نجوا گونه اي كه ميان مرد و زن نشسته انجام گرفت با خود فكر كردم ، تنها من و آن مرد آخر به تنهايي آمده ايم و همراهي نداريم. نگاه اجمالي به او انداختم و گمان دارم كه هيبت ظاهري اش موجب شد تا با دقت به او نگاه كنم. موهاي نسبتا بلند و محاسن درويش مسلك و پيراهني گلدار با دستمال گردني كه به سبك پيشاهنگان گره خورده بود و شلوار مشكي كه با كفشهاي كتاني آديداسش همگوني نداشت. عينكي ذره بيني بر چشم داشت و روزنامه عصر را مطالعه ميكرد ، پلاكي از جنس پلاتين به دست داشت اما در انگشتش انگشتري ديده نمي شد. حدس زدم سني ميان چهل و يكي و دو سال داشته باشد. شايد اگر محاسن خود را مي تراشيد جوان تر نيز به نظر ميرسيد.
خلاصه داستان :
داستان زندگی دختر جوانی به نام تارا است که بسیار نجیب و معصوم بوده و عاشق حکمت نامی میشه. ولی بازی تقدیر باعث میشه که او در لج و لجبازی با حکمت با فرد ثروتمندی به نام عماد آهنچی ازدواج کنه. عماد قبلاً ازدواج کرده بوده و به تارا میگه که چون بچه دار نمیشده همسرش ازش جدا شده. تارا بعدها متوجه میشه که عماد بهش دروغ گفته بوده و حتی ۲ تا فرزند زیبا هم از همسر خارجی ش داره ولی فقط برای اینکه بتونه سهم الارث پدری را به نام خودش بکنه و به چنگ بیاره به ایران میاد و با تارا ازدواج میکنه!!! خلاصه که تارا از عماد جدا میشه و ضربه خیلی سختی میخوره و ….

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.