دانلود کتاب نسرین

موضوع: کتاب داستان

زمان ارسال: 23 مهر، 1390 منبع: IranMeet.com ادامه (محتوای اصلی)
دانلود کتاب نسرین

عنوان : کتاب نسرین
نویسنده : نسرین قدیری
نوع : رمان
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : ۳۸۳
حجم : ۵٫۱۲ مگا بایت
خلاصه داستان :
بعد از دیپلم گرفتن نسرین، خواستگاری به اسم امیر برای او پیدا می شود. نسرین در ابتدا قبول نمی کند، اما بعد از دیدن امیر در جلسه خواستگاری عاشق او می شود و به سرعت می پذیرد. در حالیکه خودش می داند امیر او را دوست ندارد.
آنها با وجود فاصله طبقاتی و اخلاق خاص مادر و خواهران امیر با یکدیگر ازدواج می کنند….
اما هیچ چیز خوب پیش نمی رود…امیر رفتاری سردی در پیش می گیرد و کارهای مشکوکی می کند…تا اینکه نسرین متوجه ونوس می شود که دختر عمو امیر هم هست و از شوهرش طلاق گرفته و با امیر ارتباط دارد…
درباره کتاب :
نسرين به فكر فرو رفت . اگر تابستان گذشته كه ديپلمش را گرفت كنكور را جدي تر دنبال مي كرد اكنون زبانش بر سر مادر و پدرش دراز بود و مي توانست ادعا كند كه نمي تواند دانشگاه را رها كند و به خانه بخت برود . به ياد آورد كه تمام روزهاي باقيمانده ي بهار و تابستان را تا قبل از برگزاري كنكور در زمين هاي ورزش دو ميداني سپري كرده بود. چندين مدال قهرماني پرش ارتفاع و دو صد متر آموزشگاه هاي كشور را يدك مي كشيد و به تازگي به عضويت تيم ملي كشور در آمده بود. آرزو داشت بتواند ركورد به جا مانده ي قبلي را بشكند و ركورد جديدي را از خودش باقي بگذارد.

مطالب مرتبط:

Reverse Aging in Malaysia

If you wish to bring back the healthy and refreshing years of your life, Life Care Diagnostic Medical Centre recommends the age-reverse procedure practiced in one of world’s most advanced clinic.